CSS - Cyklosport Sobotka ONLINE BIKE E-SHOP

Outdoor - Stany

Stan Pinguin Gemini 150 Extreme Snow 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:10 326,00 Kč
Ušetříte - sleva:6.16% / 636,00 Kč
Barva:
Dostupnost:Běžně dodáváme do 3 dnů
Množství:

 Stan Pinguin Gemini 150 Extreme Snow

Zimní verze modelu Gemini 150 Extreme se sněhovými límci do obzvláště obtížných povětrnostních podmínek má tuhou prutovou konstrukci z Duralové slitiny 7075 T9.

Ultralehká Nylon Ripstop tkanina na tropiku s UV ochranou šetří hmotnost. Tropiko je vyrobeno z Nylonu s RipStop úpravou a trojnásobnou oboustrannou silikonizací, zaručující vodní sloupec o výšce 4 000mm. Švy tropika jsou podlepeny.

Podlážka je vyrobena z Nylonu s Polyuretanovým zátěrem s vodním sloupcem 10 000mm. Pruty se skládají z duralových segmentů (7075 T6) o průměru 9,5mm.

Popis
Stan je dvouplášťový a skládá se z vnitřního stanu a z vnějšího pláště – tropika. Vnitřní stan má půdorys tvaru obdélníku se dvěma vchody na jeho delších stranách. Vnější stan má půdorys tvaru šestiúhelníku, má taktéž dva vchody, ve kterých jsou dvě předsíňky, vhodné např. k uložení zavazadel a je vybaven na spodním okraji sněhovým límcem. U obou vchodů tropika se můžete rozhodnout, zda si otevřete levou či pravou polovinu vchodu, popř. obě současně. Možnost volby využijete např. při vaření a snadno si tak vytvoříte potřebné závětří.

Stavba stanu
Vnitřní stan zavěsíte háčky na duralovou konstrukci. Tropiko přetáhnete přes konstrukci, pak přichytíte suché zipy na spodní straně tropika k prutům. Sepnete spony, tropiko vypnete. Stan ukotvíte kolíky a šňůrami.

Větrání
Je umístěno ve vrcholu kopule tropika. Stříšky větracích okének jsou tvarované tak, aby nebyly sklápěné větrem. Tím je zabráněno zatékání i při dešti se silným větrem. 


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2023 Cyklosport Sobotka | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart