CSS - Cyklosport Sobotka ONLINE BIKE E-SHOP

Outdoor - Spacáky

Spací pytel Pinguin Topas CCS 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:3 246,00 Kč
Ušetříte - sleva:7.89% / 256,00 Kč
Barva:
Velikost:
ZIP:
Dostupnost:Běžně dodáváme do 2 dnů
Množství:

Spací pytel Pinguin Topas CCS 

Třísezonní spacák vhodný od Jara do Podzimu.

Topas je skvělou volbou pro všechny, kteří spí v přírodě rádi a často, pro ty, kterým nevadí když v noci zaprší a nezaleknou se nepříznivé předpovědi počasí. Třísezonní spacák s teplotním komfortem kolem -7°C jej totiž budete moci používat po většinu roku a se sbalitelností, která by se již dala srovnávat s vlastnostmi péřové náplně, umocněné ještě standardně dodávaným kompresním vakem, se skvěle vejde do vašeho batohu. Navíc je ve srovnání s peřím hypoalergenní a voda mu absolutně nevadí.

Protože víme, že pro spánek je zima nepřítelem číslo jedna, bojujeme proti ní všemi možnými prostředky. Zip je samozřejmě oboustranný a lze jej zapínat jak zevnitř tak i z venčí.Navíc je z vnitřní strany opatřen légou, která účinně zabraňuje tomu, aby skrze něj profukoval vzduch.

Hned za otvorem pro hlavu je ramenní límec. Ten po stažení velice dobře zadržuje teplo uvnitř spacáku a zároveň zabraňuje tomu, aby do něj uživatel nadýchal páru z úst.

Bude se to zdát jako banalita, ale koho z nás by napadlo nosit do přírody kolíčky na prádlo? Proto jsme naše spacáky vybavili dvěma poutky pro snadnější zavěšení a rychlejší sušení.

Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně je možné spojit dohromady nejen dva Topasy, ale také Topas s Microu nebo Spiritem.

Dvouvrstvá šindelová termoizolace BHB Micro (2x100g/m2)

Zde je izolační rouno našito tak, že je jedna vrstva, stejně jako u dvouvrstvé izolace, přišita ke svrchní látce, ale druhá vrstva je nařezána na šindele, které jsou přišity jednou stranou ke vnitřní látce a druhou stranou zase ke svrchní. Díky této technologii jsou cca na polovině povrchu spacáku tři překrývající se vrstvy izolace a na zbylé polovině jsou dvě. Dalo by se říci, že je to takový mezistupeň mezi dvouvrstvou a třívrstvou izolací, což vytváří z Topasu ideální třísezonní spacák využitelný od jara až do podzimu.

Clima Control Shield
Technologie ClimaControl Shield (CCS) poskytuje vyváženou svrchní tkaninu, zabraňuje úniku teplého vzduchu zevnitř a současně zajišťuje přiměřenou prodyšnost.
Optimalizuje poměr mezi větruodolností pro udržení tepla a odvětrání vnitřní vlhkosti pro zabránění kondenzace.
Kombinace těchto vlastností zajišťuje uživatelský komfort a příznivé vnitřní klima spacího pytle.
Vodoodpudivá úprava DWR poskytuje dostatečnou ochranu proti nepříznivým povětrnostním vlivům.
Tkanina s úpravou Clima Control Shield  je lehká, sbalitelná a měkká na dotek.

 

Vnitřní materiál: Nylon Micro
Vnější materiál: nylon ripstop DWR
Výška postavy do: 185 / 195 cm
Druh náplně: Syntetické vlákno
Možnost spojení: Ano
Obousměrný zip: Ano
Kompresní obal: Ano
Gramáž náplně: 200 g/m²
Délka a průměr obalu: 19x38/24
Materiál náplně: BHB Micro
Comfort muži: -7°C
Comfort ženy: -1°C
Teplota extrém (°C): -25°C


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2022 Cyklosport Sobotka | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart